EM257508HO
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EM257508HO
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM
Duomenų lapai: EM257508HO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
EM257508HO specifikacijos
Dalies numeris EM257508HO Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87405 pcs Duomenų lapas EM257508HO.pdf
Vielos juostos ilgis - Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG - Įtampa - UL 300V
Įveskite Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) Sukimo momentas - varžtas -
Nutraukimo stilius Solder Serija Euro-Mag EM2575
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 8
Kištuko vielos įvedimas - Pikis 0.200" (5.08mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 8 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.327" (8.30mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Thermoplastic
Antraštės orientacija 90°, Right Angle funkcijos -
Išsamus aprašymas 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90°, Right Angle Through Hole Dabartinis - UL 16A
Dabartinis - IEC - Susisiekite su lyno ilgiu 0.177" (4.50mm)