ED315M400
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
ED315M400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ED315M400
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 315A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: ED315M400.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 555 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ED315M400 specifikacijos
Dalies numeris ED315M400 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 315A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 555 pcs Duomenų lapas ED315M400.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 1.496" Dia x 1.969" L (38.00mm x 50.00mm)
Serija ED Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 475000
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 315A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA Patvirtinimai -
Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ED315
ED315
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 315A 415VAC CYLINDR