DRA74-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-1R5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DRA74-1R5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 5.55A 9.2 MOHM
Duomenų lapai: DRA74-1R5-R.pdf
  • Pranešimas
DRA74-1R5-R specifikacijos
Dalies numeris DRA74-1R5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 5.55A 9.2 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71720 pcs Duomenų lapas DRA74-1R5-R.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija DRA
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 283-3629-2
DRA74-1R5-R-ND
DRA741R5R
Darbinė temperatūra -40°C ~ 165°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.171" (4.35mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 5.55A 9.2 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 9.2 mOhm Dabartinis įvertinimas 5.55A
Dabartinis - sodrumas 8.36A