DR127-2R2
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DR127-2R2
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM
Duomenų lapai: DR127-2R2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DR127-2R2 specifikacijos
Dalies numeris DR127-2R2 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5820 pcs Duomenų lapas DR127-2R2.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija DR
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 513-1046-1
DR1272R2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12.5A 4.02 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 4.02 mOhm
Dabartinis įvertinimas 12.5A Dabartinis - sodrumas 25.5A