CLA1108-3-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLA1108-3-50TR-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
Duomenų lapai: CLA1108-3-50TR-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CLA1108-3-50TR-R specifikacijos
Dalies numeris CLA1108-3-50TR-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19385 pcs Duomenų lapas CLA1108-3-50TR-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 1.063" L x 0.433" W (27.00mm x 11.00mm) Ekranavimas Unshielded
Serija CLA Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 50nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 0.28 mOhm Dabartinis įvertinimas 80A