CEO100M160
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CEO100M160 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CEO100M160
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: CEO100M160.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
CEO100M160 specifikacijos
Dalies numeris CEO100M160 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1177 pcs Duomenų lapas CEO100M160.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 1.016" Dia x 2.283" L (25.80mm x 58.00mm)
Serija CEO Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 100A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai CE Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CEO100
CEO100
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 100A 550VAC CYL
Sandelyje: 1787 pcs
parsisiųsti: CEO100.pdf
RFQ
CEO63
CEO63
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 63A 550VAC CYL
Sandelyje: 2035 pcs
parsisiųsti: CEO63.pdf
RFQ
CEO50
CEO50
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 50A 550VAC CYL
parsisiųsti: CEO50.pdf
CEO100M200
CEO100M200
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR