CCPB-1-100CF
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCPB-1-100CF
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A
Duomenų lapai: 1.CCPB-1-100CF.pdf2.CCPB-1-100CF.pdf3.CCPB-1-100CF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 513 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
CCPB-1-100CF specifikacijos
Dalies numeris CCPB-1-100CF Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 513 pcs Duomenų lapas 1.CCPB-1-100CF.pdf2.CCPB-1-100CF.pdf3.CCPB-1-100CF.pdf
Įtampa 600V Įveskite Fuse Carrier
Serija Cubefuse® CCPB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis 100A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CCP100
CCP100
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 100AMP 660V AC C.S.A. INDUS
Sandelyje: 1698 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CCP1.50BK50
CCP1.50BK50
Gamintojai: Techflex
apibūdinimas: SLEEVING 1.5" X 50' BLACK
Sandelyje: 2565 pcs
parsisiųsti: CCP1.50BK50.pdf
RFQ
CCPB-1-40CF
CCPB-1-40CF
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 40A