CC12M10A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC12M10A
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CC12M VRM FUSE SERIES_ SPECIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CC12M10A specifikacijos
Dalies numeris CC12M10A Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CC12M VRM FUSE SERIES_ SPECIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 90715 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 150V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.410" Dia x 1.500" L (10.41mm x 38.10mm) Serija Low-Peak™
Atsakymo laikas Slow Pakuotė -
Paketas / dėžutė - Kiti vardai 283-5108
CC12M10A-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 10A