CB35111407MP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB35111407MP
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
Duomenų lapai: CB35111407MP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CB35111407MP specifikacijos
Dalies numeris CB35111407MP Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11859 pcs Duomenų lapas CB35111407MP.pdf
Vielos matuoklis 12-22 AWG Įtampos įvertinimas 600V
Geriausias nutraukimas Screws with Captive Plate Terminalo varžto medžiaga Steel
Terminalo varžto apdaila Zinc Terminalo bloko tipas Barrier Block
Serija Magnum® CB3000 Pikis 0.437" (11.10mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Wire įrašų skaičius 14 Eilučių skaičius 1
Grandinių skaičius 14 Montavimo tipas Chassis, Panel
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga - izoliacija Thermoplastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos Flange
Išsamus aprašymas 14 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Dabartinis įvertinimas 30A