CB285F-110
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB285F-110
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CIR BRKR 110A PUSH-RESET
Duomenų lapai: CB285F-110.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
CB285F-110 specifikacijos
Dalies numeris CB285F-110 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CIR BRKR 110A PUSH-RESET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1549 pcs Duomenų lapas CB285F-110.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 42V Serija CB285F
Lenkų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimas - Dabartinis įvertinimas 110A
Breaker tipo - Pavaros tipas Push to Reset
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CB27S
CB27S
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 29MHZ WHIP STR NMO BASE