CB187F-50
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB187F-50
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CIR BRKR 50A 48VDC PUSH-RESET
Duomenų lapai: CB187F-50.pdf
  • Pranešimas
CB187F-50 specifikacijos
Dalies numeris CB187F-50 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CIR BRKR 50A 48VDC PUSH-RESET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1064 pcs Duomenų lapas CB187F-50.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 48V Serija CB187F
Lenkų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimas - Dabartinis įvertinimas 50A