CB187F-110
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB187F-110
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CIR BRKR 110A 48VDC PUSH-RESET
Duomenų lapai: CB187F-110.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 917 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 917 pcs
  • Pranešimas
CB187F-110 specifikacijos
Dalies numeris CB187F-110 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CIR BRKR 110A 48VDC PUSH-RESET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 917 pcs Duomenų lapas CB187F-110.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 48V Serija CB187F
Lenkų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimas - Dabartinis įvertinimas 110A