C5237-14A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C5237-14A
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas JUNCTION BLOCK
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
C5237-14A specifikacijos
Dalies numeris C5237-14A Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas JUNCTION BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6423 pcs Duomenų lapas
Įveskite Terminal Strip Terminalo tipas Threaded Stud
Serija - Eilučių tarpas -
Pikis 0.625" (15.88mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 14 Montavimo skylės skersmuo -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Medžiaga - valdyba Thermoplastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Flange
Išsamus aprašymas 14 Position Terminal Strip 0.625" (15.88mm) Threaded Stud Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekite su Finish Zinc Lentos dydis 10.120" L x 0.750" W x 0.350" H (257.05mm x 19.05mm x 8.89mm)