BKS-S505-V-12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BKS-S505-V-12-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 12A 250V 5X20MM
Duomenų lapai: BKS-S505-V-12-R.pdf
  • Pranešimas
BKS-S505-V-12-R specifikacijos
Dalies numeris BKS-S505-V-12-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 12A 250V 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4418 pcs Duomenų lapas BKS-S505-V-12-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija S505 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 713.7
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0053 Ohms Dabartinis įvertinimas 12A