BK1-S505H-1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1-S505H-1.25-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK1-S505H-1.25-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.25A 600VAC 400VDC
Duomenų lapai: BK1-S505H-1.25-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BK1-S505H-1.25-R specifikacijos
Dalies numeris BK1-S505H-1.25-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.25A 600VAC 400VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93616 pcs Duomenų lapas BK1-S505H-1.25-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija S505H
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm Kiti vardai 283-3537
BK1-S505H-1-25-R
BK1S505H1.25R
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2.22
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.108 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -