BK1/S501-50-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1/S501-50-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK1/S501-50-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 50MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK1/S501-50-R.pdf
  • Pranešimas
BK1/S501-50-R specifikacijos
Dalies numeris BK1/S501-50-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 50MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63959 pcs Duomenų lapas BK1/S501-50-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S501 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai BK1-S501-50-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0017 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 157.5 Ohms Dabartinis įvertinimas 50mA