BK1/S501-2.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1/S501-2.5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK1/S501-2.5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK1/S501-2.5-R.pdf
  • Pranešimas
BK1/S501-2.5-R specifikacijos
Dalies numeris BK1/S501-2.5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70549 pcs Duomenų lapas BK1/S501-2.5-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S501 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 283-3290
BK1-S501-2-5-R
BK1/S501-2.5-R-ND
BK1/S5012.5R
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 3.9 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.053 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.5A