BK1/S500-3.15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK1/S500-3.15-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK1/S500-3.15-R.pdf
  • Pranešimas
BK1/S500-3.15-R specifikacijos
Dalies numeris BK1/S500-3.15-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 342313 pcs Duomenų lapas BK1/S500-3.15-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S500 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai BK1-S500-3-15-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 13 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.025 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A