BK1/GMD-750-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK1/GMD-750-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK1/GMD-750-R.pdf
  • Pranešimas
BK1/GMD-750-R specifikacijos
Dalies numeris BK1/GMD-750-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129691 pcs Duomenų lapas BK1/GMD-750-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMD Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai BK1-GMD-750-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 4.7 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.4425 Ohms Dabartinis įvertinimas 750mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A