BK/S506-V-800-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S506-V-800-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/S506-V-800-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/S506-V-800-R.pdf
  • Pranešimas
BK/S506-V-800-R specifikacijos
Dalies numeris BK/S506-V-800-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30975 pcs Duomenų lapas BK/S506-V-800-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija S506 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai BK-S506-V-800-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.78 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.129 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/S8203-1SNP-R
BK/S8203-1SNP-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
Sandelyje: 65243 pcs
parsisiųsti: BK/S8203-1SNP-R.pdf
RFQ
BK/S506-V-630-R
BK/S506-V-630-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 34402 pcs
parsisiųsti: BK/S506-V-630-R.pdf
RFQ
BK/SC-1
BK/SC-1
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 1A 600VAC/170VDC