BK-S505H-V-6.3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK-S505H-V-6.3-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK-S505H-V-6.3-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC 400VDC
Duomenų lapai: BK-S505H-V-6.3-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BK-S505H-V-6.3-R specifikacijos
Dalies numeris BK-S505H-V-6.3-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC 400VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83034 pcs Duomenų lapas BK-S505H-V-6.3-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Serija S505H
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial) Kiti vardai 283-3532
BK-S505H-V-6-3-R
BKS505HV6.3R
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 111.4
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.011 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -