BK-S505H-V-1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK-S505H-V-1.25-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK-S505H-V-1.25-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.25A 600VAC 400VDC
Duomenų lapai: BK-S505H-V-1.25-R.pdf
  • Pranešimas
BK-S505H-V-1.25-R specifikacijos
Dalies numeris BK-S505H-V-1.25-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.25A 600VAC 400VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28698 pcs Duomenų lapas BK-S505H-V-1.25-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Serija S505H
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial) Kiti vardai BK-S505H-V-1-25-R
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2.22
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.108 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -