BK/S505-V-12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S505-V-12-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/S505-V-12-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 12A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/S505-V-12-R.pdf
  • Pranešimas
BK/S505-V-12-R specifikacijos
Dalies numeris BK/S505-V-12-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 12A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5850 pcs Duomenų lapas BK/S505-V-12-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija S505 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 283-3876
BK-S505-V-12-R
BK/S505-V-12-R-ND
BK/S505V12R
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 713.7 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0053 Ohms
Dabartinis įvertinimas 12A Spalva -