BK/S501-V-800-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S501-V-800-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/S501-V-800-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/S501-V-800-R.pdf
  • Pranešimas
BK/S501-V-800-R specifikacijos
Dalies numeris BK/S501-V-800-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26280 pcs Duomenų lapas BK/S501-V-800-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija S501 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai BK-S501-V-800-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.097 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.245 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA