BK/S500-V-315-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S500-V-315-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/S500-V-315-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/S500-V-315-R.pdf
  • Pranešimas
BK/S500-V-315-R specifikacijos
Dalies numeris BK/S500-V-315-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32206 pcs Duomenų lapas BK/S500-V-315-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija S500 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai BK-S500-V-315-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.58 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.1 Ohms Dabartinis įvertinimas 315mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/S500-V-3.15R
BK/S500-V-3.15R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM