BK/S-8301-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/S-8301-10-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
Duomenų lapai: BK/S-8301-10-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
BK/S-8301-10-R specifikacijos
Dalies numeris BK/S-8301-10-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2949 pcs Duomenų lapas BK/S-8301-10-R.pdf
Įtampa 300V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija S-8000 Kiti vardai BK-S-8301-10-R
Orientacija - Grandinių skaičius 10
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais 3AG
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 300V 10 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A