BK/MDL-V-1/32-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-V-1/32-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/MDL-V-1/32-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 32MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: BK/MDL-V-1/32-R.pdf
  • Pranešimas
BK/MDL-V-1/32-R specifikacijos
Dalies numeris BK/MDL-V-1/32-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 32MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4781 pcs Duomenų lapas BK/MDL-V-1/32-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Serija MDL Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai BK-MDL-V-1-32-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Dabartinis įvertinimas 32mA Spalva -