BK/HTB-64I
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/HTB-64I
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Duomenų lapai: BK/HTB-64I.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
BK/HTB-64I specifikacijos
Dalies numeris BK/HTB-64I Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 5442 pcs Duomenų lapas BK/HTB-64I.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Serija HTB Kiti vardai BK-HTB-64I
HTB-64I
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Holder
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
Naudoti su / susijusiais produktais 3AG Išsamus aprašymas Fuse Holder 20A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount
Dabartinis įvertinimas 20A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/HTB-64-R
BK/HTB-64-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Sandelyje: 4016 pcs
parsisiųsti: BK/HTB-64-R.pdf
RFQ
BK/HTB-64M-R
BK/HTB-64M-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT
Sandelyje: 24232 pcs
parsisiųsti: BK/HTB-64M-R.pdf
RFQ
BK/HTB-64
BK/HTB-64