BK/GMD-V-250-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-V-250-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GMD-V-250-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/GMD-V-250-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
BK/GMD-V-250-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GMD-V-250-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22636 pcs Duomenų lapas BK/GMD-V-250-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMD Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai BK-GMD-V-250-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.4 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.455 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/GMD-V-200MA
BK/GMD-V-200MA
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 4787 pcs
parsisiųsti: BK/GMD-V-200MA.pdf
RFQ
BK/GMD-V-250MA
BK/GMD-V-250MA
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5616 pcs
parsisiųsti: BK/GMD-V-250MA.pdf
RFQ
BK/GMD-V-1A
BK/GMD-V-1A
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMD-V-1A.pdf
BK/GMD-V-2A
BK/GMD-V-2A
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM