BK/GMC-V-6.3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMC-V-6.3-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GMC-V-6.3-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/GMC-V-6.3-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BK/GMC-V-6.3-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GMC-V-6.3-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78274 pcs Duomenų lapas BK/GMC-V-6.3-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMC Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 283-3808
BK-GMC-V-6-3-R
BK/GMC-V-6.3-R-ND
BK/GMCV6.3R
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 110 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.012 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA
Patvirtinimai CSA, KC-MARK, MITI, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/GMC-V-500-R
BK/GMC-V-500-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 77235 pcs
parsisiųsti: BK/GMC-V-500-R.pdf
RFQ
BK/GMC-V-5-R
BK/GMC-V-5-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
Sandelyje: 69411 pcs
parsisiųsti: BK/GMC-V-5-R.pdf
RFQ
BK/GMC-V-4-R
BK/GMC-V-4-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-4-R.pdf
BK/GMC-V-7-R
BK/GMC-V-7-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-7-R.pdf
BK/GMC-V-400-R
BK/GMC-V-400-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-400-R.pdf
BK/GMC-V-6-R
BK/GMC-V-6-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-6-R.pdf
BK/GMC-V-630-R
BK/GMC-V-630-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-630-R.pdf
BK/GMC-V-63-R
BK/GMC-V-63-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-63-R.pdf
BK/GMC-V-8-R
BK/GMC-V-8-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 8A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-8-R.pdf
BK/GMC-V-3A
BK/GMC-V-3A
apibūdinimas: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: BK/GMC-V-3A.pdf
BK/GMC-V-600-R
BK/GMC-V-600-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM