BK/GMA-V-3.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-V-3.5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GMA-V-3.5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/GMA-V-3.5-R.pdf
  • Pranešimas
BK/GMA-V-3.5-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GMA-V-3.5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5619 pcs Duomenų lapas BK/GMA-V-3.5-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMA Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai BK-GMA-V-3-5-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 13 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.03 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA Patvirtinimai CSA, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/GMA-V-2A
BK/GMA-V-2A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM