BK/C518-250-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C518-250-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/C518-250-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
Duomenų lapai: BK/C518-250-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BK/C518-250-R specifikacijos
Dalies numeris BK/C518-250-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126212 pcs Duomenų lapas BK/C518-250-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
Serija C518 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 283-2649
BK-C518-250-R
BK/C518-250R
BK/C518250R
C518-250-R
C518-250R
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.012 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 5.66 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A