BK/AGC-V-40-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-V-40-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/AGC-V-40-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 40A 32VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: BK/AGC-V-40-R.pdf
  • Pranešimas
BK/AGC-V-40-R specifikacijos
Dalies numeris BK/AGC-V-40-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 40A 32VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53577 pcs Duomenų lapas BK/AGC-V-40-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 32V Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Serija AGC Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai BK-AGC-V-40-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0019 Ohms
Dabartinis įvertinimas 40A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80A Patvirtinimai CSA, UL
Susiję produktai
BK/AGC-V-4-R
BK/AGC-V-4-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 4A 250VAC 3AB 3AG