BK/AGC-V-25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-V-25-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/AGC-V-25-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: BK/AGC-V-25-R.pdf
  • Pranešimas
BK/AGC-V-25-R specifikacijos
Dalies numeris BK/AGC-V-25-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59865 pcs Duomenų lapas BK/AGC-V-25-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 32V Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Serija AGC Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai BK-AGC-V-25-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.109 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.003 Ohms Dabartinis įvertinimas 25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1kA
Patvirtinimai CSA, UL
Susiję produktai
BK/AGC-V-2/10-R
BK/AGC-V-2/10-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG
Sandelyje: 19937 pcs
parsisiųsti: BK/AGC-V-2/10-R.pdf
RFQ
BK/AGC-V-3/10
BK/AGC-V-3/10
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 300MA 250VAC 3AB 3AG
Sandelyje: 25414 pcs
parsisiųsti: BK/AGC-V-3/10.pdf
RFQ
BK/AGC-V-3-R
BK/AGC-V-3-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG
parsisiųsti: BK/AGC-V-3-R.pdf
BK/AGC-V-20-R
BK/AGC-V-20-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG
parsisiųsti: BK/AGC-V-20-R.pdf
BK/AGC-V-2-R
BK/AGC-V-2-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG
parsisiųsti: BK/AGC-V-2-R.pdf
BK/AGC-V-25
BK/AGC-V-25
apibūdinimas: FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG