BK-AGC-B-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK-AGC-B-15-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 15A
Duomenų lapai: BK-AGC-B-15-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
BK-AGC-B-15-R specifikacijos
Dalies numeris BK-AGC-B-15-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 15A "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 66037 pcs Duomenų lapas BK-AGC-B-15-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 32V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija AGC Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.566 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.006 Ohms
Dabartinis įvertinimas 15A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1kA Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK-DEVKIT-SM
BK-DEVKIT-SM
Gamintojai: MPD (Memory Protection Devices)
apibūdinimas: COIN CELL EVAL KIT SURFACE MOUNT
Sandelyje: 2126 pcs
parsisiųsti: BK-DEVKIT-SM.pdf
RFQ
BK-AMG-150-L
BK-AMG-150-L
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
Sandelyje: 11926 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BK-916-TR
BK-916-TR
apibūdinimas: CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
parsisiųsti: BK-916-TR.pdf
BK-AGC-B-5-R
BK-AGC-B-5-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 5A
parsisiųsti: BK-AGC-B-5-R.pdf
BK-917
BK-917
parsisiųsti: BK-917.pdf
BK-915-TR
BK-915-TR
apibūdinimas: CR2032 BATTERY RETAINER, C CLIP
parsisiųsti: BK-915-TR.pdf
BK-AGC-B-2-R
BK-AGC-B-2-R
apibūdinimas: BOARD WASHABLE FUSE, ROHS 2A
parsisiųsti: BK-AGC-B-2-R.pdf
BK-913-TR
BK-913-TR
apibūdinimas: CR2032 BATTERY RETAINER W/ PC PI
parsisiųsti: BK-913-TR.pdf
BK-913
BK-913
apibūdinimas: RETAINER CR2032 WITH PC PINS
parsisiųsti: BK-913.pdf
BK-AMG-175-L
BK-AMG-175-L
apibūdinimas: FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
parsisiųsti:
BK-DEVKIT-PC
BK-DEVKIT-PC
apibūdinimas: COIN CELL EVAL KIT PC PINS
parsisiųsti: BK-DEVKIT-PC.pdf
BK-92
BK-92
apibūdinimas: BATTERY CONTACT AA SIZE
parsisiųsti: BK-92.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus