BK/AGC-1/100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-1/100-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/AGC-1/100-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: BK/AGC-1/100-R.pdf
  • Pranešimas
BK/AGC-1/100-R specifikacijos
Dalies numeris BK/AGC-1/100-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4500 pcs Duomenų lapas BK/AGC-1/100-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija AGC Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kiti vardai BK-AGC-1-100-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Dabartinis įvertinimas 10mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/AGC-1-R
BK/AGC-1-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG