BDNF200A4
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BDNF200A4
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWITCH NON-FUS 4POLE 200A
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BDNF200A4 specifikacijos
Dalies numeris BDNF200A4 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWITCH NON-FUS 4POLE 200A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5179 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Įveskite Switch
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis 200A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BDNF400-FC
BDNF400-FC
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH DISCONNECT NON-FUSE 400A
Sandelyje: 5402 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BDNF200A
BDNF200A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH DISCONNECT 200A 1000V