B1325-2R5106-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
B1325-2R5106-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1325-2R5106-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H
Duomenų lapai: B1325-2R5106-R.pdf
  • Pranešimas
B1325-2R5106-R specifikacijos
Dalies numeris B1325-2R5106-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5098 pcs Duomenų lapas B1325-2R5106-R.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Tolerancija -20%, +80%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.531" Dia (13.50mm)
Serija PowerStor B Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 283-2782
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.118" (28.40mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 mOhm @ 1kHz
Išsamus aprašymas 10F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 60 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Talpa 10F
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B1323S
B1323S
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
Sandelyje: 2762 pcs
parsisiųsti: B1323S.pdf
RFQ
B132SCO
B132SCO
apibūdinimas: ACCY REPLACEMENT COIL B132
Sandelyje: 3295 pcs
parsisiųsti:
RFQ
B1325-2R5106
B1325-2R5106
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H
parsisiųsti: B1325-2R5106.pdf
B1323
B1323
parsisiųsti: B1323.pdf
B1323R
B1323R
parsisiųsti: B1323R.pdf
B132R
B132R
apibūdinimas: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO BASE
parsisiųsti: B132R.pdf
Gamintojai: Tripp Lite
apibūdinimas: REMOTE EXTENDER CAT5/6 700FT
parsisiųsti: B136-100.pdf
B1323CO
B1323CO
apibūdinimas: ACCY REPLACEMENT COIL B1323
parsisiųsti:
B132S
B132S
apibūdinimas: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO 21"