A40130600
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A40130600
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562"
Duomenų lapai: A40130600.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
A40130600 specifikacijos
Dalies numeris A40130600 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10516 pcs Duomenų lapas A40130600.pdf
Vielos matuoklis 10-16 AWG Įtampos įvertinimas 600V
Geriausias nutraukimas Screws with Captive Plate Terminalo varžto medžiaga Steel
Terminalo varžto apdaila Zinc Terminalo bloko tipas Barrier Block
Serija Magnum® A4000 Pikis 0.562" (14.27mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Wire įrašų skaičius 6 Eilučių skaičius 1
Grandinių skaičius 6 Montavimo tipas Chassis, Panel
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga - izoliacija Thermoplastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos Flange
Išsamus aprašymas 6 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Dabartinis įvertinimas 35A
Spalva Black Apatinis nutraukimas Solder Turret, Insulated
Barjerinis tipas 2 Wall (Dual)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A401304
A401304
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.562"
Sandelyje: 18572 pcs
parsisiųsti: A401304.pdf
RFQ
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.562"
Sandelyje: 11185 pcs
parsisiųsti: A40130504.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562"