A31911209MP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A31911209MP
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437"
Duomenų lapai: A31911209MP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
A31911209MP specifikacijos
Dalies numeris A31911209MP Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9445 pcs Duomenų lapas A31911209MP.pdf
Vielos matuoklis 12-22 AWG Įtampos įvertinimas 600V
Geriausias nutraukimas Screws with Captive Plate Terminalo varžto medžiaga Brass
Terminalo varžto apdaila Nickel Terminalo bloko tipas Barrier Block
Serija A3000 Pikis 0.437" (11.10mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Wire įrašų skaičius 12 Eilučių skaičius 1
Grandinių skaičius 12 Montavimo tipas Chassis, Panel
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga - izoliacija Thermoplastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos Flange
Išsamus aprašymas 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Dabartinis įvertinimas 30A
Spalva Black Apatinis nutraukimas Quick Connect (0.250")
Barjerinis tipas 2 Wall (Dual)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A31930203
A31930203
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.437"
Sandelyje: 65229 pcs
parsisiųsti: A31930203.pdf
RFQ
A316-SL
A316-SL
Gamintojai: Flambeau, Inc.
apibūdinimas: COMP STORAGE PLSTC 3.98"LX3.37"W
Sandelyje: 30530 pcs
parsisiųsti: A316-SL.pdf
RFQ
A3173B
A3173B
Gamintojai: JKL Components Corporation
apibūdinimas: LAMP INCAND 10MM T-10 AXIAL 12V
parsisiųsti: A3173B.pdf
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
parsisiųsti: A31930207.pdf