7.2WFMSJ125
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2WFMSJ125
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 125AMPS''MOTOR START
Duomenų lapai: 7.2WFMSJ125.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 78 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 78 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
7.2WFMSJ125 specifikacijos
Dalies numeris 7.2WFMSJ125 Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 78 pcs Duomenų lapas 7.2WFMSJ125.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 7-2WFMSJ125 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 24000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.19 mOhms
Dabartinis įvertinimas 125A Klasė -