7.2TDLSJ31.5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2TDLSJ31.5
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 31.5AMP 2" DIN
Duomenų lapai: 7.2TDLSJ31.5.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 163 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 163 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
7.2TDLSJ31.5 specifikacijos
Dalies numeris 7.2TDLSJ31.5 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 31.5AMP 2" DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163 pcs Duomenų lapas 7.2TDLSJ31.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 2.008" Dia x 11.496" L (50.80mm x 292.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 7-2TDLSJ31-5 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 890 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 26 mOhms
Dabartinis įvertinimas 31.5A Klasė T