7.2OEFMA80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2OEFMA80
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 80AMP 2.5" OIL
Duomenų lapai: 7.2OEFMA80.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 184 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 184 pcs
  • Pranešimas
7.2OEFMA80 specifikacijos
Dalies numeris 7.2OEFMA80 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 80AMP 2.5" OIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184 pcs Duomenų lapas 7.2OEFMA80.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 7-2OEFMA80 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 80A Klasė -