55GFMSJ200ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 55GFMSJ200ES
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 5.5KV 200E DIN E RATE SIEME
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 88 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
55GFMSJ200ES specifikacijos
Dalies numeris 55GFMSJ200ES Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 88 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 200A