50NHC00M
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50NHC00M
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 50A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 50NHC00M.pdf
  • Pranešimas
50NHC00M specifikacijos
Dalies numeris 50NHC00M Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 50A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4057 pcs Duomenų lapas 50NHC00M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.126" L x 1.181" W x 1.969" H (54.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 50A
Klasė NH Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA AC, 50kA DC
Patvirtinimai VDE Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
50NA4.7MEFC5X11
50NA4.7MEFC5X11
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 957496 pcs
parsisiųsti: 50NA4.7MEFC5X11.pdf
RFQ
50NH1M
50NH1M
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 50A 500VAC/250VDC