5.5VFNHA4R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.5VFNHA4R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 5.5KV 4R USA RANGE
Duomenų lapai: 5.5VFNHA4R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 90 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 90 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5.5VFNHA4R specifikacijos
Dalies numeris 5.5VFNHA4R Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 90 pcs Duomenų lapas 5.5VFNHA4R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 3.000" Dia x 15.866" L (76.20mm x 403.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 5-5VFNHA4R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 4A Klasė -