35NHG000B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35NHG000B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 35A 500VAC RECT
Duomenų lapai: 35NHG000B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
35NHG000B specifikacijos
Dalies numeris 35NHG000B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 35A 500VAC RECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2588 pcs Duomenų lapas 35NHG000B.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm)
Serija - Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 35A