3.6WFFHO200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3.6WFFHO200
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 3.6KV 200AMP 3" MOTOR
Duomenų lapai: 3.6WFFHO200.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 74 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 74 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
3.6WFFHO200 specifikacijos
Dalies numeris 3.6WFFHO200 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 3.6KV 200AMP 3" MOTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74 pcs Duomenų lapas 3.6WFFHO200.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 3.6kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 10.000" L (76.00mm x 254.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Kiti vardai 3-6WFFHO200 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 51000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.24 mOhms
Dabartinis įvertinimas 200A Klasė -