2SRF1000
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2SRF1000
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION
Duomenų lapai: 2SRF1000.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 590 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
2SRF1000 specifikacijos
Dalies numeris 2SRF1000 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 590 pcs Duomenų lapas 2SRF1000.pdf
Dydis / Matmenys - Serija *
Pakuotė - Paketas / dėžutė -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BBS-1/4
BBS-1/4
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 250MA 600VAC