25NHG000B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25NHG000B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 25A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 25NHG000B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
25NHG000B specifikacijos
Dalies numeris 25NHG000B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 25A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2903 pcs Duomenų lapas 25NHG000B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 25A
Klasė NH Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai VDE Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
25NHC00M
25NHC00M
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 25A 500VAC/250VDC
Sandelyje: 5915 pcs
parsisiųsti: 25NHC00M.pdf
RFQ
25NHM000B-690
25NHM000B-690
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 25A 690VAC RECT
Sandelyje: 1643 pcs
parsisiųsti: 25NHM000B-690.pdf
RFQ
25NHG000BI-400
25NHG000BI-400
apibūdinimas: FUSE SQUARE 25A 400VAC RECT